Odkup

Chcesz sprzedać samochód ciężarowy? Koniecznie skontaktuj się z Truck Outlet!


Odkupujemy zarówno samochody ciężarowe, jak również ciągniki siodłowe.

Jeśli chcą Państwo sprzedać pojazd ciężarowy lub ciągnik siodłowy szybko i na atrakcyjnych warunkach finansowych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się odkupem w/w pojazdów wszystkich marek:

  • w dobrym stanie technicznym
  • również w nietypowej specyfikacji
  • odkupujemy przyczepy oraz naczepy
  • dokonujemy wstępnej wyceny za darmo
  • zapewniamy szybką płatność przelewem

Jeśli są Państwo zdecydowani sprzedać swój pojazd prosimy o kontakt z Truck Outlet:

Marek Brzostek
tel: + 48 693 061 421
e-mail: marek@truck-outlet.pl

Piotr Osiński
tel: + 48 607 570 057
e-mail: piotr@truck-outlet.pl

lub skorzystaj z formularza wyceny pojazdu:

Wyślij nam wiadomość

Dane pojazdu do wyceny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu (dalej „Dane Osobowe”) przez TB Truck & trailer serwis Sp. z o.o. (dalej „Administrator”) w celu wykonania zamówionej usługi , zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm. )
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu (dalej „Dane Osobowe”) przez TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. (dalej „Administrator”) w celach marketingowych oraz promocji produktów i usług Administratora oraz innych podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora, w tym usługi finansowe, ubezpieczeniowe i sprzedaż części i akcesoriów, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jestem świadomy dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści Danych Osobowych , ich poprawiania i usunięcia.
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Administratora i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

* - pole obowiązkowe