O nas

Truck Outlet to ogólnopolski serwis stworzony przez ludzi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w handlu pojazdami ciężarowymi, naczepami i przyczepami wszystkich marek. Doświadczenie poparte bardzo dobrą znajomością i zrozumieniem branży pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów – małych, średnich i dużych przedsiębiorców.

W swojej pracy zawodowej przeprowadziliśmy ponad 12 000 transakcji. Większość naszych klientów współpracuje z nami od wielu lat, podczas gdy nowi klienci Truck Outlet docierają do nas z polecenia. Relacje biznesowe opieramy na partnerstwie i przejrzystych zasadach, co pozwala na ograniczenie wszelkich formalności do minimum i podjęcie świadomej decyzji zakupowej.

Klienci Truck Outlet uzyskują dostęp do szerokiej gamy używanych samochodów ciężarowych każdej marki, w każdej klasie wiekowej i każdej wersji. Specjalizujemy się w pojazdach marki DAF. Podążając za naszą drugą pasją rozszerzyliśmy ofertę serwisu o jachty motorowodne. Oferujemy zarówno jednostki nowe, jak i używane o zróżnicowanych parametrach. Współpracujemy w tym zakresie z odbiorcami prywatnymi i komercyjnymi.

W Truck Outlet stworzyliśmy własne standardy. Zapewniamy Państwu dostęp do najlepiej wyselekcjonowanej oferty oraz elastyczne podejście do każdej transakcji. W razie potrzeby oferujemy wsparcie i doradztwo. Pomagamy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań dla każdego biznesu, także pod względem finansowania inwestycji.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. 

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu