Odkup

Chcesz sprzedać samochód ciężarowy? Koniecznie skontaktuj się z Truck Outlet!

Odkupujemy zarówno samochody ciężarowe, jak również ciągniki siodłowe.

Jeśli chcą Państwo sprzedać pojazd ciężarowy lub ciągnik siodłowy szybko i na atrakcyjnych warunkach finansowych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się odkupem w/w pojazdów wszystkich marek:

 • w dobrym stanie technicznym
 • również w nietypowej specyfikacji
 • odkupujemy przyczepy oraz naczepy
 • dokonujemy wstępnej wyceny za darmo
 • zapewniamy szybką płatność przelewem

Jeśli są Państwo zdecydowani sprzedać swój pojazd prosimy o kontakt z Truck Outlet: 

Wyślij nam wiadomość  Dane pojazdu do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu (dalej „Dane Osobowe”) przez Truck Outlet Sp. z o.o. Sp.Kom.(dalej „Administrator”) w celu wykonania zamówionej usługi , zgodnie z ustawą z  dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm. )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu (dalej „Dane Osobowe”) przez Truck Outlet Sp. z o.o. Sp.Kom.(dalej „Administrator”) w celach marketingowych oraz promocji produktów i usług Administratora oraz innych podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora, w tym usługi finansowe, ubezpieczeniowe i sprzedaż części i akcesoriów, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jestem świadomy dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści Danych Osobowych , ich poprawiania i usunięcia.

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Administratora i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

  Masz pytania?

  Zapraszamy do kontaktu