Skup ciężarówek i jachtów

Prowadzimy skup ciężarówek i jachtów –  skontaktuj się z Truck Outlet!

Odkupujemy zarówno samochody ciężarowe, jak również ciągniki siodłowe.

Jeśli chcą Państwo sprzedać pojazd ciężarowy lub ciągnik siodłowy szybko i na atrakcyjnych warunkach finansowych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się odkupem w/w pojazdów wszystkich marek:

 • w dobrym stanie technicznym
 • również w nietypowej specyfikacji
 • odkupujemy przyczepy oraz naczepy
 • dokonujemy wstępnej wyceny za darmo
 • zapewniamy szybką płatność przelewem

Jeśli są Państwo zdecydowani sprzedać swój pojazd prosimy o kontakt z Truck Outlet: 

Skup aut ciężarowych – uczciwa wycena, szybka wypłata

Chcesz wymienić flotę aut dostawczych, ciężarowych na nowszą? A może Twój dotychczasowy pojazd całkowicie się wyeksploatował i nadaje się jedynie do skupu ciężarówek? Jeśli tak, znajdź miejsce, które zaoferuje Ci korzystne, uczciwe warunki i zaproponuje zapłatę adekwatną do stanu technicznego czy wizualnego auta. 

Oferujemy kompleksową usługę skupu aut ciężarowych w Warszawie – możesz oddać nam pojazdy różnych marek, głównie DAF, ale nie tylko. Zależy nam na tym, aby obiekt transakcji był w odpowiednim stanie, spełniał nasze standardy. A o tym przekonamy się, jak tylko się z nami skontaktujesz, do czego serdecznie zachęcamy!

Uczciwa wycena, szybka wypłata pieniędzy

Rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie uczciwość wyceny. Dlatego stosujemy przejrzyste metody oceny wartości Twojego pojazdu. Nasz zespół ekspertów wykorzystuje najnowsze narzędzia do oceny stanu technicznego, biorąc pod uwagę także jego rynkową wartość. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz ofertę, która jest uczciwa i faktycznie adekwatna do obiektu transakcji. Co jeszcze ważniejsze, wypłaty dokonamy od razu. Czas to pieniądz, zwłaszcza w branży transportowej. Dlatego zobowiązujemy się do szybkiego finalizowania transakcji. Po zaakceptowaniu wyceny, proces wypłaty realizowany jest niezwłocznie. Naszym celem jest zapewnienie, że pieniądze po skupie auta ciężarowego znajdą się na Twoim koncie w możliwie najkrótszym czasie.

Skup aut ciężarowych – Warszawa, ale nie tylko!

Nasza usługa skupu aut ciężarowych nie ogranicza się tylko do Warszawy. Działamy na terenie całego kraju, co oznacza, że niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możemy Cię obsłużyć. Dobrze prosperująca sieć ekspertów i logistyków jest gotowa do działania, aby zapewnić Ci wygodę i efektywność transakcji w skupie samochodów ciężarowych. 

Skup ciągników siodłowych – skontaktuj się z nami 

Niezależnie od rodzaju pojazdu ciężarowego – czy to tradycyjna ciężarówka, specjalistyczny pojazd ciężarowy, czy ciągnik siodłowy – w skupie jesteśmy gotowi zaoferować Ci uczciwą wycenę za niego. Rozumiemy różnorodność rynku pojazdów ciężarowych i jesteśmy przygotowani oraz otwarci na rozmaite wyzwania biznesowe. 

Wybierając naszą ofertę skupu aut ciężarowych, wybierasz nie tylko uczciwą wycenę i szybką wypłatę. Wybierasz również partnera, który rozumie specyfikę branży transportowej i potrzeby właścicieli pojazdów ciężarowych. Oferta skupu pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych na pewno spełni Twoje oczekiwania! 

Oferujemy również jachty motorowe na sprzedaż oraz sprzedaż samochodów ciężarowych.

Wyślij nam wiadomość  Dane pojazdu do wyceny


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu (dalej „Dane Osobowe”) przez Truck Outlet Sp. z o.o. Sp.Kom.(dalej „Administrator”) w celu wykonania zamówionej usługi , zgodnie z ustawą z  dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm. )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu (dalej „Dane Osobowe”) przez Truck Outlet Sp. z o.o. Sp.Kom.(dalej „Administrator”) w celach marketingowych oraz promocji produktów i usług Administratora oraz innych podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora, w tym usługi finansowe, ubezpieczeniowe i sprzedaż części i akcesoriów, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jestem świadomy dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści Danych Osobowych , ich poprawiania i usunięcia.

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Administratora i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

  Masz pytania?

  Zapraszamy do kontaktu